Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Sistem microunde semisinteza

Număr anunț
CN1039897
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
31711422-7 · Echipament cu microunde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347.587,20 RON
Valoare atribuită
347.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
02.03.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1080181
Termen limită
04.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 045-114253
Documentație de atribuire
DF1139115

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351

Valoare atribuită

347.000 RON

din 347.587,20 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 587,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.