Atribuită
Anunț de participare
Contract achizitie de motorina standard de iarna euro 5 (EN 590)
- Număr anunț
- SCN1102115
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.600 RON
- Valoare atribuită
- 210.600 RON
- Data publicării
- 02.03.2022 12:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1067538
- Termen limită
- 09.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139210
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
210.600 RON
din 201.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro