Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat

Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul 2022

Număr anunț
CN1039866
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Furnizor / câștigător
K1 TOT SRL (CUI 32677449)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650.632,88 RON
Valoare atribuită
1.333.937,91 RON 19,2% sub estimat
Data publicării
02.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1080367
Termen limită
04.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 045-115829
Documentație de atribuire
DF1138775

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Adjudecat: 1.333.937,91 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… K1 TOT S.R.L. 157.429 RON
2 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… TERRA CLEAN SERVICE 138.807,83 RON
3 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… TERRA CLEAN SERVICE 127.699,43 RON
4 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… K1 TOT S.R.L. 138.913,17 RON
5 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… BUSINESS MB EXIM 130.189,56 RON
6 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… BUSINESS MB EXIM 161.854,75 RON
7 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… ALFA&OMEGA GROUP S.R.L. 225.574,25 RON
8 Achiziție servicii curățenie și întreținere birouri pentru anul… K1 TOT S.R.L. 253.469,92 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS MB EXIM SRL CUI RO 10009341
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.333.937,91 RON

din 1.650.632,88 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 316.694,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.