Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
„Servicii de asistență tehnică – dirigenție de șantier pentru „Modernizare reţele termice aferente punctelor termice PT 5 Grădişte, PT 2 Lac, PT 4 Macul Roşu, PT Pasaj, PT 6V, PT Ocsko Terezia – P.T. 5 Grădişte”
- Număr anunț
- SCN1102105
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- LOAAN CONSULTING SRL (CUI 23795020)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.660,73 RON
- Valoare atribuită
- 24.800 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2022 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1068607
- Termen limită
- 15.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139185
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOAAN CONSULTING SRL CUI RO 23795020
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. CUI 39105517
Valoare atribuită
24.800 RON
din 32.660,73 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 7.860,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.