Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
Servicii de întocmire Documentație tehnica pentru permis trecere Dig Râu Mureș pentru alimentare cu energie electrică “Reconversia funcţională şi revitalizarea terenului din zona Micălaca 300 şi transformarea lui în zonă de agrement şi petrecerea timpului liber”
- Număr anunț
- SCN1102103
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- AQUACON PROIECT S.R.L. (CUI 12553209)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.479,72 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2022 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1068999
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139178
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQUACON PROIECT S.R.L. CUI RO 12553209
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DROMCONS SRL CUI 15624428
Valoare atribuită
3.479,72 RON
din 5.042,02 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 1.562,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.