Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare (faza – PAC, POE și PT), servicii de asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul de investiție REFACERE PARTE CAROSABILĂ ȘI INFRASTRUCTURĂ DJ 673, KM 14+900, LOCALITATEA SLIVILEȘTI -0,05 KM ȘI DJ 673 KM 9 + 200, LOCALITATEA MICULEȘTI – 0,03 KM”
- Număr anunț
- SCN1102099
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- YDAIL CONSTRUCT SRL (CUI 14478413)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.147.568,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.251.194,07 RON
- Data publicării
- 02.03.2022 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1070114
- Termen limită
- 25.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139060
Documente
Documentația de atribuire
- 01. EXPERTIZA SLIVILESTI AF REV.pdf.p7s
- 02 - St geoth Refacere DJ673 REV.pdf.p7s
- 03. Memoriu SF REV.pdf.p7s
- 04. Piese desenate SF REV.pdf.p7s
- 05. Expertiza drum Refacere DJ 673.pdf.p7s
- caiet sarcini Slivilesti.pdf.p7s
- Cert.Urbanism Slivilesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139060.pdf
- Formular - CONTRACT LUCRARI .docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Plan topografic 36560.PDF.p7s
- Plan topografic avizat OCPI 36559.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413
Asociați 1
PROREDRUM SRL CUI RO 8739344
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
UNITIP GLOBAL SRL CUI RO30372855
Asociați 1
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Valoare atribuită
2.251.194,07 RON
din 2.147.568,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro