Atribuită
Anunț de participare
Utilaje și echipamente tehnologice și funcționale pentru extinderea sistemului de management integrat al deșeurilor în Sectorul 3 al Municipiului București
- Număr anunț
- CN1045227
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675.226.406,76 RON
- Valoare atribuită
- 938.211.979,45 RON
- Data publicării
- 22.07.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105125
- Termen limită
- 30.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 141-402958
- Documentație de atribuire
- DF1154472
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1, 2 si 3 la caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- anexa la formular de oferta SEAP-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- cantitati minime si maxime SEAP-semnat.pdf.p7s
- Draft acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Draft contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1154472.pdf
- Informatii necesare procedurii de achizitie publica-semnat.pdf.p7s
- Modele formulare-semnat.docx.p7s
- R01 - PLAN COFRAJ CHESON-semnat.pdf.p7s
- R02 - PLAN DETALII ARMARE CHESON-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Asociați 1
EUROPEAN WASTE TECHNOLOGY SRL CUI RO 29336182
Terți susținători 1
NORD ENGINEERING SPA CUI IT 02566900045
Valoare atribuită
938.211.979,45 RON
din 675.226.406,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro