Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,6% sub estimat

Achiziționarea, furnizarea și punerea în funcțiune a unui Turn artroscopie ortopedie - traumatologie

Număr anunț
SCN1102074
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649.930 RON
Valoare atribuită
490.000 RON 24,6% sub estimat
Data publicării
02.03.2022 08:38
Anunț de atribuire
SCNA1070911
Termen limită
24.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1139146

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715

Valoare atribuită

490.000 RON

din 649.930 RON estimat 24,6%

Adjudecat la 75,4% din estimat · economie 159.930 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.