Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII SOFTWARE PENTRU SISTEMUL INFORMATIC INTEGRAT HIPOCRATE
- Număr anunț
- SCN1102062
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIAN SOFT COMPANY SRL (CUI 13591111)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453.600 RON
- Valoare atribuită
- 869.400 RON
- Data publicării
- 02.03.2022 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1069457
- Termen limită
- 16.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139220
Documente
Documentația de atribuire
- AC+CS.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI HIPOCRATE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139220.pdf
- formulare hipocrate 2022.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN SOFT COMPANY SRL CUI RO 13591111
Valoare atribuită
869.400 RON
din 453.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro