Atribuită Anunț de participare

Medicamente Scleroză Multiplă

Număr anunț
CN1045274
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.846.413,92 RON
Data publicării
23.07.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1098681
Termen limită
31.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 142-405760
Documentație de atribuire
DF1154572

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (18)

Estimat: 74.846.413,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 INTERFERONUM BETA 1B250 ug/ml 633.780 RON Romastru Trading,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.
2 INTERFERONUM BETA 1A30 ug/5 ml 2.134.609,92 RON MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
3 TERIFLUNOMIDUM14 mgcompr filmcompr 2.018.956,80 RON
4 GLATIRAMER ACETAT40 mgsol inj in seringa preumpluta 930.378,24 RON FILDAS TRADING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
5 GLATIRAMER ACETAT40mg/ML 1 MLsol inj (INOVATIV) 537.321,60 RON FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
6 INTERFERONUM BETA 1A44 mcg/0.5ml 1.050.860,16 RON MERCK ROMANIA S.R.L.,MEDIPLUS EXIM
7 NATALIZUMABUM 1.211.222,40 RON
8 PEGINTER FERON BETA-1A 63+94mcg 585.432,96 RON
9 PEGINTER FERON BETA-1A 125 mcg 477.738,24 RON
10 DIMETHYL FUMARATE 120 mg 114.307,20 RON FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM
11 DIMETHYL FUMARATE 240 mg 863.923,20 RON
12 OCRELIZUMAB 300 mg 10 ML 7.698.290,88 RON PHARMAFARM,FARMEXIM S.A.
13 CLADRIBINUM 10 mg 30.832.780,80 RON
14 ALEMTUZUMA BUM 12 mg/1.2 ml 14.737.777,92 RON MEDIPLUS EXIM,PHARMAFARM
15 OFATUMUMAB 50mg/ml - 20 mg 9.075.041,28 RON Anulat
16 SIPONIMOD 0.25 mg 94.608 RON BIO EEL S.R.L.,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.
17 SIPONIMOD 2 mg 650.966,40 RON
18 FINGOLIMODUM 0.5 mg 1.198.417,92 RON FARMEXIM S.A.,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.