Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare BULDOEXCAVATOR PE PNEURI, ECHIPAT CU LAMA DE ZAPADA, CUPA DE TALUZARE SI TOCATOR VEGETATIE
- Număr anunț
- SCN1102155
- Autoritate contractantă
- Comuna Feldru (Primaria comunei Feldru) (CUI 4427048)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473.193,27 RON
- Valoare atribuită
- 473.122,50 RON
- Data publicării
- 03.03.2022 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1067665
- Termen limită
- 17.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139292
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
473.122,50 RON
din 473.193,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro