Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
Statie de pompare ape uzate menajere – pentru zona plaja Modern, localitatea Constanta, jud. Constanta
- Număr anunț
- SCN1102298
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328.270 RON
- Valoare atribuită
- 236.354 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2022 14:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1068856
- Termen limită
- 15.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139603
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVI CONSULT SRL CUI RO 13965984
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERRA DINAMIC SRL CUI RO 24327710
Valoare atribuită
236.354 RON
din 328.270 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 91.916 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.