Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Echipament feroviar - 9 loturi
- Număr anunț
- SCN1102285
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COMERCIALĂ DE PRODUCŢIE INDUSTRIALĂ DE APARATAJ, CENTRALIZARE ŞI TELECOMANDĂ CĂI FERATE "SPIACT ARAD" SA (CUI 14411340)
- Cod CPV
- 34942000-2 · Echipament de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.710 RON
- Valoare atribuită
- 335.218 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2022 12:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1069243
- Termen limită
- 22.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139541
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 335.218 RON
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT GALATI S.A. CUI RO 14325444
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT GALATI S.A. CUI RO 14325444
Valoare atribuită
335.218 RON
din 386.710 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 51.492 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.