Atribuită
Anunț de participare
Contract de achiziție combustibili
- Număr anunț
- SCN1102275
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564.000 RON
- Valoare atribuită
- 645.558,10 RON
- Data publicării
- 04.03.2022 11:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1067736
- Termen limită
- 15.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139417
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 564.000 RON Adjudecat: 645.558,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr.1 - Motorină | 540.000 RON | ROMPETROL DOWNSTREAM | 618.758,10 RON |
| 2 | Lotul 2 - Benzină | 24.000 RON | ROMPETROL DOWNSTREAM | 26.800 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
645.558,10 RON
din 564.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro