Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat
Implementarea unui Sistem de monitorizare a fluxurilor de date si a unei Platforme de management puncte de comunicatii si hardware necesar functionarii solutiei
- Număr anunț
- CN1045311
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.465.653,84 RON
- Valoare atribuită
- 12.020.232 RON 79,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094462
- Termen limită
- 31.08.2022 11:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 143-410688
- Documentație de atribuire
- DF1154350
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Valoare atribuită
12.020.232 RON
din 59.465.653,84 RON estimat
79,8%
Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 47.445.421,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.