Atribuită
Anunț de participare
Servicii de catering pentru scoli in cadrul Programului -Pilot de acordare a unui suport alimentar pentru prescolarii si elevii din 150 unitati de învătământ preuniversitar de stat
- Număr anunț
- SCN1102254
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
- Furnizor / câștigător
- REDOLUX SRL (CUI 14261294)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356.918,40 RON
- Valoare atribuită
- 356.918,40 RON
- Data publicării
- 04.03.2022 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1067374
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139461
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDOLUX SRL CUI 14261294
Valoare atribuită
356.918,40 RON
din 356.918,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro