Atribuită Anunț de participare

Servicii de raspundere civila - RCA pentru vehiculele din parcul SRTFC Craiova

Număr anunț
SCN1102239
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516000-0 · Servicii de asigurare de raspundere civila (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.386,53 RON
Valoare atribuită
12.386,53 RON
Data publicării
04.03.2022 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1067877
Termen limită
16.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1139442

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

12.386,53 RON

din 12.386,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.