Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
„ Agregate pentru balast de cale ferată ” - SRCF BRAȘOV
- Număr anunț
- SCN1102230
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
- Furnizor / câștigător
- ROMCIM S.A. (CUI 328750)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599.976 RON
- Valoare atribuită
- 566.644 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2022 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1069473
- Termen limită
- 21.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139402
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 CS -Necesar - Agregate pentru balast de cale ferata-semnat.pdf.p7s
- Anexa Cantitati - Grafic Agregate pentru balast de cale ferata-semnat.pdf.p7s
- Anexa contract - Acord date personale -semnat.pdf.p7s
- CS Agregate pentru balast de cale ferata-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139402.pdf
- Formulare Agregate pentru balast de cale ferata-semnat.docx.p7s
- Model contract Agregate pentru balast de cale ferata-semnat.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCIM S.A. CUI RO 328750
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EMANICKOLT S.R.L. CUI 33483688
Valoare atribuită
566.644 RON
din 599.976 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 33.332 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.