Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI DE DEVIERE, PROTEJARE, INLOCUIRE, RELOCARE, COEXISTENTA, MODERNIZARE, EXTINDERE, BRANSAMENTE RETELE ELECTRICE SI ECHIPAMENTE, ELEMENTE NECESARE SI ALTE LUCRARI SIMILARE PENTRU REALIZARE OBIECTIVE DE INVESTIȚII din municipiul Cluj-Napoca.
- Număr anunț
- SCN1102211
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROPLUS SRL (CUI 13790700)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.073.479,59 RON
- Valoare atribuită
- 11.389.092,89 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2022 07:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1068935
- Termen limită
- 23.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139469
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Valoare atribuită
11.389.092,89 RON
din 13.073.479,59 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 1.684.386,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.