Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Echipamente de retea din nodurile de comunicatii
- Număr anunț
- CN1040115
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.360.995 RON
- Valoare atribuită
- 2.340.952 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081225
- Termen limită
- 11.04.2022 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 048-125593
- Documentație de atribuire
- DF1139700
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini si Anexa Echipamente retea din nodurile de comunicatii.rar.p7s
- DUAE_Echipam retea din nodurile de comunicatii.docx.p7s
- FisaDate_DF1139700.pdf
- formulare Echipam retea din nodurile de comunicatii.rar.p7s
- Instructiuni_Echipam retea din nodurile de comunicatii.pdf.p7s
- Model Contract Echipamente retea din nodurile de comunicatii.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
2.340.952 RON
din 2.360.995 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 20.043 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.