Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare autoturisme de teren clasa de echipare C
- Număr anunț
- CN1045391
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- APEXMOTORS SRL (CUI 32749235)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.909.280 RON
- Valoare atribuită
- 3.816.560 RON
- Data publicării
- 28.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090378
- Termen limită
- 25.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 145-412021
- Documentație de atribuire
- DF1154683
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la caietul de sarcini-semnat.doc.p7s
- Anexa la FDA Instructiuni candidati-ofertanti Autoturisme de teren-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini autoturisme de teren-semnat.doc.p7s
- Clauze_contractuale obligatorii_AC-semnat.doc.p7s
- Clauze_contractuale obligatorii_CS-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1154683.pdf
- Modele de formulare cu matrice conformitate-semnat.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEXMOTORS SRL CUI RO32749235
Valoare atribuită
3.816.560 RON
din 1.909.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro