Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Furnizare Mobilier și Tehnică de Calcul
- Număr anunț
- CN1045390
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 39180000-7 · Mobilier de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.784 RON
- Valoare atribuită
- 617.216 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1111084
- Termen limită
- 02.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 145-412045
- Documentație de atribuire
- DF1154723
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier+IT.docx.p7s
- FisaDate_DF1154723.pdf
- Formulare.docx.p7s
- formular F4.docx.p7s
- Model contract furnizare (9).docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 680.784 RON Adjudecat: 617.216 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier de laborator | 439.909 RON | E-LABORATOR FEERIA S.R.L. | 397.122 RON ↓9,7% |
| 2 | Mobilier de laborator FS | 16.856 RON | Anulat | — |
| 3 | Tehnica de calcul FS | 70.670 RON | SOLUTION PLUS S.R.L. | 68.694 RON ↓2,8% |
| 4 | Tehnica de calcul Biblioteca | 153.349 RON | SOLUTION PLUS S.R.L. | 151.400 RON ↓1,3% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
E-LABORATOR FEERIA SRL CUI RO 16315943
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
617.216 RON
din 680.784 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 63.568 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.