Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
TRADUCTOR UT
- Număr anunț
- CN1045383
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- NAMICON - TESTING SRL (CUI 6769438)
- Cod CPV
- 31711120-0 · Transductoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.740 RON
- Valoare atribuită
- 9.720 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2022 08:06
- Anunț de atribuire
- CAN1087500
- Termen limită
- 26.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154745
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAMICON - TESTING SRL CUI RO 6769438
Valoare atribuită
9.720 RON
din 9.740 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.