Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,3% sub estimat
„Servicii de asigurare auto RCA si FULL CASCO cu franșiză 100 euro/eveniment”
- Număr anunț
- CN1045381
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.012.720,66 RON
- Valoare atribuită
- 2.115.469,77 RON 47,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092176
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 145-416257
- Documentație de atribuire
- DF1154690
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 2.115.469,77 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1: asigurare de răspundere civilă auto pentru prejudicii pr… | — | GROUPAMA ASIGURARI | 821.819,57 RON |
| 2 | Lot 2: asigurare facultativă FULL CASCO cu franșiză 100 euro/ev… | — | UNIQA ASIGURARI | 1.293.650,20 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
2.115.469,77 RON
din 4.012.720,66 RON estimat
47,3%
Adjudecat la 52,7% din estimat · economie 1.897.250,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.