Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,4% sub estimat
Obtinere aviz si autorizatie de securitate la incendiu pentru imobilul -sediu AJFP Salaj
- Număr anunț
- SCN1102325
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- INACO LEGAL SRL (CUI 26804696)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.647,06 RON
- Valoare atribuită
- 68.900 RON 41,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2022 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1069209
- Termen limită
- 24.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139686
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
Subcontractanți 1
ELECTRIC WIRE CUI 35288900
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALCAD STRUCT S.R.L. CUI 34811163
Subcontractanți 1
JONEQ DESIGN&CONSULT SRL CUI 37258387
Valoare atribuită
68.900 RON
din 117.647,06 RON estimat
41,4%
Adjudecat la 58,6% din estimat · economie 48.747,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.