Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări aferente proiectului “ Amenajare Dane Ro-Ro în Portul Bazinul Nou Galați”
- Număr anunț
- CN1045450
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45241000-8 · Lucrari de constructii de porturi (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.969.954,48 RON
- Valoare atribuită
- 96.367.939,56 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097108
- Termen limită
- 20.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 146-419086
- Documentație de atribuire
- DF1155060
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Acord contractual proiectare si executie Ro-Ro rev.docx.p7s
- 4. conditii generale si speciale proiectare si executie Ro-Ro rev.docx.p7s
- 5. Conventie SSM si PSI_P+E Ro-Ro rev.docx.p7s
- 6. Formulare P+E Ro-Ro revizuit.doc.p7s
- 8. capacitate tehnica si profesionala si standarde P+E Ro-Ro rev.doc.p7s
- 8. criteriu de atribuire _P+E Ro-Ro rev.doc.p7s
- 8. Garantii P+E Ro-Ro rev.doc.p7s
- Anexa 1 SF_piese scrise_desenate.rar.p7s
- Anexa 2 Certificate de urbanism, Avize autorizatii.rar.p7s
- Anexa 3 grafic esalonare APDM_PBN -PT+EXECUTIE.rar.p7s
- caiet de sarcini rev ANAP.pdf.p7s
- FisaDate_DF1155060.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 4
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
LEMACONS SRL CUI RO26287387
OLDROAD CONSTRUCT S.R.L. CUI RO17061274
VEGA 93 SRL CUI RO 3118800
Subcontractanți 4
ARTERA PROIECT SRL CUI 16603709
DEWATERING & SILENT PILING SRL CUI RO 31203650
ARHEO RESEARCH SRL CUI RO 27283138
SUPERQUATRO GRUP SRL CUI RO13924879
Terți + subcontractanți 1
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONCIVIA SA CUI RO2252764
Asociați 4
BCPC BIROUL DE CONSULTANTA PROIECTARE IN CONSTRUCTII CUI RO 13588469
SOCOT SA CUI RO 2522493
STRUCTURAL ENGINEERING AND TECHNOLOGY SRL CUI RO34283530
VEPEX COM SRL CUI RO 10651367
Valoare atribuită
96.367.939,56 RON
din 100.969.954,48 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 4.602.014,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.