Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE „ PROTEZE ORTOPEDICE IMPLANTABILE

Număr anunț
CN1045437
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL (CUI 17177202)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.169.156,80 RON
Valoare atribuită
5.144.160 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
29.07.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1095711
Termen limită
01.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 146-417098
Documentație de atribuire
DF1154625

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (15)

Estimat: 5.169.156,80 RON Adjudecat: 5.144.160 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 BLOC DE AUGMENTARE PENTRU COTIL IN REVIZIA PROTETICA 74.000 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 74.000 RON
2 CUPA DE REVIZIE DIN METAL TRABECULAR CU INEL DE RANFORSARE SI I… 52.000 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 52.000 RON
3 ENDOPROTEZĂ TOTALA NECIMENTATĂ DE ŞOLD DE REVIZIE 211.200 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 211.200 RON
4 PROTEZA TOTALA PRIMARA NECIMENTATA DE SOLD TITAN CU PROFIL BICO… 1.075.200 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 1.075.200 RON
5 PROTEZA TOTALA PRIMARA NECIMENTATA DE SOLD TITAN CU PROFIL BICO… 190.080 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 190.080 RON
6 ENDOPROTEZĂ TOTALĂ PRIMARĂ CIMENTATĂ DE ŞOLD CU PROFIL BICONIC 721.920 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 721.920 RON
7 INEL DE RANFORSARE ÎN REVIZIA PROTETICĂ A SOLDULUI 39.000 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 39.000 RON
8 CUPA DE REVIZIE DIN METAL TRABECULAR 64.000 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 64.000 RON
9 ENDOPROTEZĂ TOTALĂ PRIMARĂ CIMENTATĂ DE GENUNCHI 723.360 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 723.360 RON
10 ENDOPROTEZĂ TOTALĂ CIMENTATĂ DE GENUNCHI DE REVIZIE 462.480 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 462.480 RON
11 CON DE AUGMENTARE PENTRU FEMUR SAU TIBIE IN REVIZIA PROTETICA 43.000 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 43.000 RON
12 CIMENT CU ANTIBIOTIC 187.200 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 187.200 RON
13 ENDOPROTEZĂ TOTALĂ PRIMARĂ NECIMENTATĂ DE ŞOLD – TITAN POROS 969.600 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 969.600 RON
14 Proteza totala necimentata ceramica-ceramica 190.980 RON BIO TECHNIC ROMANIA S.R.L. 190.000 RON ↓0,5%
15 Proteze tip AUSTIN MOORE 165.136,80 RON VALDOMEDICA TRADING SRL,MEDICAL ORTOVIT 141.120 RON ↓14,5%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.144.160 RON

din 5.169.156,80 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 24.996,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.