Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Execuţie lucrări in cadrul proiectului „Reabilitarea si modernizarea infrastructurii rutiere agricole in comuna Remetea Chioarului, judetul Maramures “
- Număr anunț
- SCN1102440
- Autoritate contractantă
- Comuna Remetea Chioarului (CUI 3694586)
- Furnizor / câștigător
- PROF CON INVEST S.R.L. (CUI 35758327)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.361.205,41 RON
- Valoare atribuită
- 4.267.944,90 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2022 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1070598
- Termen limită
- 24.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139793
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII - DEMOLARI R.I. SRL CUI 29284857
Terți susținători 1
MIS GRUP CUI RO 12472562
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
Valoare atribuită
4.267.944,90 RON
din 4.361.205,41 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 93.260,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.