Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE PUBLICA PRODUSE ALIMENTARE TRANSFORMATE LOT 1< CONSERVE DE ALIMENTE>COD CPV 15897200-4 LOT 2 < PRODUSE DE MORARIT, AMIDON SI PRODUSE AMILACEE> COD CPV 15600000-4
- Număr anunț
- SCN1102434
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15897200-4 · Conserve de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.928 RON
- Valoare atribuită
- 335.181,56 RON
- Data publicării
- 08.03.2022 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1068889
- Termen limită
- 28.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139811
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru PRODUSE ALIMENTARE TRANSFORMATE 786.pdf.p7s
- caiet de sarcini PRODUSE ALIMENTARE TRANSFORMATE 785.pdf.p7s
- contract subsecvent PRODUSE ALIMENTARE TRANSFORMATE 787.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139811.pdf
- formulare PRODUSE ALIMENTARE TRANSFORMATE 788.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 335.181,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSERVE DE ALIMENTE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 13.951,38 RON |
| 2 | PRODUSE DE MORARIT, AMIDON SI PRODUSE AMILACEE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 12 contracte | 321.230,18 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3834/A · 02.05.2022 | 167.765 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 6079/A · 04.07.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 7821/A · 05.08.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 8632/A · 06.09.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 10186/A · 07.10.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 11405/A · 08.11.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 12883/A · 09.12.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 284/A · 10.01.2023 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1818/A · 13.02.2023 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3231/A · 14.03.2023 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3835/A · 02.05.2022 | 13.951,38 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4876/A · 18.04.2023 | 13.951,38 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL CUI RO 6922360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Valoare atribuită
335.181,56 RON
din 246.928 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro