Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,6% sub estimat
Achizitie echipament montan - Costum pentru ski
- Număr anunț
- CN1045426
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Furnizor / câștigător
- INVICTUS FORCE&SAFE S.A. (CUI 39991049)
- Cod CPV
- 18412300-3 · Costume de schi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.705,93 RON
- Valoare atribuită
- 131.670 RON 24,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1091714
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 146-417118
- Documentație de atribuire
- DF1154859
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INVICTUS FORCE&SAFE S.A. CUI 39991049
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANICO SRL CUI RO 507209
Valoare atribuită
131.670 RON
din 174.705,93 RON estimat
24,6%
Adjudecat la 75,4% din estimat · economie 43.035,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.