Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
Contract exploatari forestiere
- Număr anunț
- CN1045505
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala Ocolul Silvic Padurile Sincii RA (CUI RO26284950)
- Furnizor / câștigător
- EXPLO MOLDOVAN SRL (CUI 29321645)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629.580 RON
- Valoare atribuită
- 596.602 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2022 14:46
- Anunț de atribuire
- CAN1088371
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154585
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPLO MOLDOVAN SRL CUI 29321645
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CREASTA DE VIS IMPEX SRL CUI RO 3991145
Valoare atribuită
596.602 RON
din 629.580 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 32.978 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.