Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru privind achizitia publica de OUA PENTRU CONSUM
- Număr anunț
- CN1045487
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.000 RON
- Valoare atribuită
- 161.245 RON
- Data publicării
- 28.07.2022 10:47
- Anunț de atribuire
- CAN1087482
- Termen limită
- 30.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154991
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Valoare atribuită
161.245 RON
din 119.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro