Atribuită
Anunț de participare
Elaborarea documentatiei tehnico economice faza Proiect Tehnic, Detalii de execuţie, documentaţii, Proiectul pentru autorizarea executării lucrărilor, proiectul organizării execuţiei si studii de specialitate si obținere avize, acorduri şi asistenţă tehnică pentru obiectivul de investitie „LUCRĂRI DE INTERVENŢIE LA PAVILIONUL D si D2 DIN CAZARMA 734 BUCUREȘTI
- Număr anunț
- CN1045483
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TERRA GAZ CONSTRUCT SRL (CUI 10376216)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.390.445,67 RON
- Valoare atribuită
- 18.707.723,33 RON
- Data publicării
- 28.07.2022 09:50
- Anunț de atribuire
- CAN1098076
- Termen limită
- 15.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154967
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PAV. D SI D2.pdf.p7s
- CONTRACT LUCRARI D SI D2.pdf.p7s
- DALI pav D2.part1.rar.p7s
- DALI pav D2.part2.rar.p7s
- DALI pavilion D.part1.rar.p7s
- DALI pavilion D.part2.rar.p7s
- DALI pavilion D.part3.rar.p7s
- FisaDate_DF1154967.pdf
- FORMULARE..doc.p7s
- Nota fundamentare+explicatii asupra valorilor din devizul general PAV D si D2.rar.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA +ANEXE PAV. D2.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA +ANEXE PAV. D.part1.rar.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA +ANEXE PAV. D.part2.rar.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 15.390.445,67 RON Adjudecat: 18.707.723,33 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiect tehnic si lucrari de executie pentru investitia imobili… | 12.573.676,05 RON | TERRA GAZ CONSTRUCT | 15.487.769,52 RON |
| 2 | Proiect tehnic si lucrari de executie pentru investitia imobili… | 2.816.769,62 RON | TERRA GAZ CONSTRUCT | 3.219.953,81 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA GAZ CONSTRUCT SRL CUI RO 10376216
Subcontractanți 5
AXDESIGN GROUP S.R.L. CUI RO17606444
KLEEMANN LIFT RO SRL CUI RO19218490
ROMANO ELECTRO SRL CUI RO 36187
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
SMART CONSULTING CUI RO 14205731
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROM SERVICE CONSTRUCT SRL CUI RO 3511905
Asociați 1
POPAESCU & CO S.R.L. CUI RO 15247573
Subcontractanți 7
CAPITAL GRUP INSTAL SRL CUI RO20434446
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
LABORATORUL DE CONSTRUCTII BUCURESTI SA CUI RO 361455
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
SOCIETATEA DE INGINERIE SISTEME * SIS S.R.L. CUI 6708686
TERMO-ENERGETICA INSTAL SRL CUI RO29306033
Valoare atribuită
18.707.723,33 RON
din 15.390.445,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro