Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Servicii de întocmire a Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenții (DALI), pentru obiectivul de investiție „Reabilitare, restaurare, modernizare și consolidare Palatul Culturii”
- Număr anunț
- CN1045465
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- ARTEHNIS SRL (CUI 18287343)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550.672,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.409.580 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098215
- Termen limită
- 21.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 146-418234
- Documentație de atribuire
- DF1155123
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Terți susținători 1
PRO TOBY SRL CUI RO 5185767
Subcontractanți 6
ACA ZOORK PROJECT CUI 37836928
ACSA PROIECT SRL CUI RO3221138
BLUEPRINT PROJECTS SRL CUI 35701746
NORTH-BEST SRL CUI RO 13888300
RC GEOPROIECT S.R.L. CUI 35197917
SERVCAD-EXPERT SRL CUI 35819491
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INGVISION SRL CUI 33936290
Asociați 1
INNORI DESIGN S.R.L. CUI RO38620484
Terți susținători 1
NOX INTERNATIONAL SRL CUI RO14833191
Subcontractanți 2
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL CUI RO 6174812
WIRE PROJECT SOLUTIONS SRL CUI RO37830593
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SPA INOVATIONS SRL CUI RO32606286
Terți susținători 1
ABRAL ART PRODUCT SRL CUI RO 2377504
Valoare atribuită
1.409.580 RON
din 1.550.672,27 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 141.092,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.