Atribuită Cumpărare directă

Furnizare acumulatori pentru autovehicule si utilaje forestiere si agricole

Număr anunț
DA35837357
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.819 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.819 RON