Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE VERIFICARE SI CALIBRARE GAZANALIZOARE PORTABILE ALTAIR 4X si ORION PLUS
- Număr anunț
- CN1045748
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- D&D SAFE SRL (CUI 11639124)
- Cod CPV
- 50413100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.758 RON
- Valoare atribuită
- 31.758 RON
- Data publicării
- 04.08.2022 08:10
- Anunț de atribuire
- CAN1090345
- Termen limită
- 06.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1155557
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
D&D SAFE SRL CUI RO 11639124
Valoare atribuită
31.758 RON
din 31.758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro