Atribuită
Anunț de participare
Servicii de comunicare şi publicitate prin mijloace mass-media
- Număr anunț
- SCN1102660
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- SEPIA PRINT SRL (CUI 17918144)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 300.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2022 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1069282
- Termen limită
- 24.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1140116
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET DE SARCINI pt servicii de comunicare si publicitate-signed.pdf
- 3. Formulare - model pt publicitate mass-media.doc.p7s
- 4. MODEL - Contract de servicii.doc.p7s
- FisaDate_DF1140116.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEPIA PRINT SRL CUI RO17918144
Valoare atribuită
300.000 RON
din 300.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro