Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

" Materiale consumabile pentru seturi de pompe de insulina si sisteme de monitorizare glicemica continua”

Număr anunț
CN1045660
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.106.600 RON
Valoare atribuită
28.067.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.08.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1089812
Termen limită
05.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 150-426694
Documentație de atribuire
DF1155339

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Adjudecat: 28.067.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile pentru Sisteme de monitorizare continua a glucozei:…
2 Consumabile pentru Sisteme de monitorizare continua a glucozei:…
3 Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina augmentata cu se…
4 Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina augmentata cu se… MEDTRONIC ROMANIA SRL 28.067.000 RON
5 Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina augmentata cu se…
6 Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina augmentata cu se…

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

28.067.000 RON

din 28.106.600 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 39.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.