Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,2% sub estimat
” SERVICII DE CURATENIE”
- Număr anunț
- CN1045647
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
- Furnizor / câștigător
- ROMNICON SRL (CUI 3873654)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.259.178,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.237.052 RON 45,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090905
- Termen limită
- 07.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 150-430697
- Documentație de atribuire
- DF1155331
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMNICON SRL CUI 3873654
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GALANO PREST SRL CUI RO 11286197
Valoare atribuită
1.237.052 RON
din 2.259.178,80 RON estimat
45,2%
Adjudecat la 54,8% din estimat · economie 1.022.126,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.