Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Citometru în flux cu sistem de sortare celulară-1 buc.

Număr anunț
CN1045806
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
38434510-4 · Citometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.243.000 RON
Valoare atribuită
3.237.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.08.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1091423
Termen limită
16.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 153-436544
Documentație de atribuire
DF1155727

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

3.237.000 RON

din 3.243.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 6.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.