Atribuită Anunț de participare

Achizitii infrastructura pentru evenimente necesar in vederea implementarii proiectului „Conservarea, protectia si promovarea naturii de ambele parti ale frontierei romano-ungare”, proiect finantat din programul ROHU 126.

Număr anunț
SCN1102761
Autoritate contractantă
COMUNA VADU CRISULUI (CUI 4784180)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165.000 RON
Valoare atribuită
164.992 RON
Data publicării
14.03.2022 11:19
Anunț de atribuire
SCNA1073435
Termen limită
31.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1140202

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ILCORA SRL CUI RO 788830

Valoare atribuită

164.992 RON

din 165.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.