Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat
Upgrade soluție Fortigate
- Număr anunț
- CN1045779
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115.000 RON
- Valoare atribuită
- 806.650 RON 27,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2022 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1092601
- Termen limită
- 15.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 152-434209
- Documentație de atribuire
- DF1155923
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI furnizare Upgrade solutie Fortigate 04.08.2022.docx.p7s
- FisaDate_DF1155923.pdf
- Formular 8 oferta tehnica furnizare Upgrade solutie Fortigate 04.08.2022.xlsx.p7s
- FORMULARE furnizare Upgrade solutie Fortigate 04.08.2022.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Model contract furnizare furnizare Upgrade solutie Fortigate 04.08.2022.docx.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 427320
Valoare atribuită
806.650 RON
din 1.115.000 RON estimat
27,7%
Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 308.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.