Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Servicii de transport navetizat 140.000 tone carbune energetic, cu o flexibilitate de ± 10 %

Număr anunț
CN1045840
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
Cod CPV
60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.300.000 RON
Valoare atribuită
19.380.200 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
07.08.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1089869
Termen limită
16.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 153-438548
Documentație de atribuire
DF1155926

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

19.380.200 RON

din 20.300.000 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 919.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.