Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie servicii elaborare proiect tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si executia lucrarilor de constructii privind obiectivul de investitii „INFIINTARE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN COMUNA POSTA CÂLNAU – JUDETUL BUZAU”
- Număr anunț
- CN1045820
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 32177290)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.720.683 RON
- Valoare atribuită
- 41.675.589,72 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089467
- Termen limită
- 22.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 153-436150
- Documentație de atribuire
- DF1155369
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Asociați 3
CALIN SERVICE TOTAL SRL CUI RO 6932232
CROMO ADVERTISING SRL CUI 17499704
TALPAC SRL CUI RO 6293848
Subcontractanți 3
INTERACTIVE DESIGN S.R.L. CUI 18766818
JEREMY PROMASTER PLOIESTI CUI RO 11511680
OLT PROIECT - SLATINA SRL CUI RO 29453867
Valoare atribuită
41.675.589,72 RON
din 41.720.683 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 45.093,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.