Număr anunț
CN1045819
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724.093 RON
Valoare atribuită
709.611 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
07.08.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1089938
Termen limită
12.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 153-436665
Documentație de atribuire
DF1155695

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

709.611 RON

din 724.093 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 14.482 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.