Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Amenajare și întreținere spații verzi

Număr anunț
CN1045897
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
Furnizor / câștigător
FLORICULTURA SRL (CUI 14820159)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.776.560 RON
Valoare atribuită
2.730.284 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
11.08.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1091204
Termen limită
19.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 155-442956
Documentație de atribuire
DF1156022

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLORICULTURA SRL CUI RO 14820159

Valoare atribuită

2.730.284 RON

din 2.776.560 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 46.276 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.