Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Acord-cadru centralizat pe o perioada de 36 de luni pentru aparate de dezinfectare de 300 mc si 2500 mc.
- Număr anunț
- CN1045885
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- CATTUS SRL (CUI 14544908)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.025.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.147.500 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091842
- Termen limită
- 14.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-440376
- Documentație de atribuire
- DF1155835
Documente
Documentația de atribuire
- 20220621_N_CaietDeSarcini aparate de dezinfectare.doc.p7s
- 20220621_N_##-Conditii contractuale centralizate aparate de dezinfectare.doc.p7s
- 20220621_N_Formulare aparate de dezinfectare.doc.p7s
- 20220621_N_Instructiuni pentru ofertanti aparate de dezinfectare.docx.p7s
- FisaDate_DF1155835.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 5.147.500 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Valoare atribuită
5.147.500 RON
din 6.025.500 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 878.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.