Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Achiziția de multifuncționale laser monocolor A4, ce compun completele de lucru din cadrul proiectului „Sistem informatic integrat de emitere si gestiune a pasaportului electronic, pasaportului diplomatic si de serviciu si a titlurilor de calatorie in oficiile posturilor consulare (ePass)”, cod SMIS 127309
- Număr anunț
- CN1045883
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.664.398 RON
- Valoare atribuită
- 3.114.000 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095830
- Termen limită
- 19.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-440324
- Documentație de atribuire
- DF1155877
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
XTRM DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42533785
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
3.114.000 RON
din 3.664.398 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 550.398 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.