Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
ACHIZIȚIE DOTĂRI ȘCOALĂ CU CLASELE I-VIII ÎN LOCALITATEA GIARMATA, JUDEȚUL TIMIȘ
- Număr anunț
- CN1045868
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
- Furnizor / câștigător
- DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669.931,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.592.606 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1096736
- Termen limită
- 19.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-440141
- Documentație de atribuire
- DF1155598
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Dotari.pdf.p7s
- Caiete de sarcini dotari.pdf.p7s
- Dotari lot 1 si 2.xls.p7s
- Draft contract.pdf.p7s
- F4_F5_PSI Giarmata 2022_f valori.xlsx.p7s
- F5 Arh Dotari mobil Giarmata 2022.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1155598.pdf
- Formulare pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.669.931,22 RON Adjudecat: 1.592.606 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Achiziția de mobilier școlar | 1.350.000 RON | DAC TECHNOLOGY S.R.L. | 1.274.616 RON ↓5,6% |
| 2 | Achiziția de echipament electric | 319.931,22 RON | DAC TECHNOLOGY S.R.L. | 317.990 RON ↓0,6% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
1.592.606 RON
din 1.669.931,22 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 77.325,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.