Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
Electropompe pentru instalatiile din cadrul CTE Bucuresti SUD
- Număr anunț
- CN1046059
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- MECANEX SA (CUI 613803)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.700 RON
- Valoare atribuită
- 168.227,50 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2022 08:44
- Anunț de atribuire
- CAN1090908
- Termen limită
- 13.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156373
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 168.227,50 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UPSS SA CUI RO 3433742
Valoare atribuită
168.227,50 RON
din 190.700 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 22.472,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.